SiS REGO POWER 1kg vanilkový pudink | SIS |Cykloprofi

SiS REGO POWER 1kg vanilkový pudink

bez DPH: 824,60 Kč

s DPH: 948,29 Kč

  • Výrobce: SiS
  • Katalogové číslo: 4538
  • Skladem: 7 ks

expirace 8/20

Není vhodné pro děti, těhotné ženy a osoby trpící fenilketonutrií.

Vyvinuto ve spolupráci s fotbalovým klubem Manchester United, REGO Power je navržen tak, aby podporoval specifické potřeby moderního sportovce.

Vysoce kvalitní sacharidy a bílkoviny se mísí s kreatin monohydrátem- pro zlepšením fyzické výkonnosti při krátkodobém cvičení s vysokou intenzitou.

 

• Obsahuje 30 g koncentrátu syrovátkových bílkovin, což je zdroj rychle strávitelného proteinu

• Obsahuje 3 g vysoce kvalitního monohydrátu kreatinu, který zvyšuje fyzickou výkonnost při krátkodobém cvičení s vysokou intenzitou

• Regenerační prášek smíchejte s 300ml vody a vypijte ihned po cvičení

• 9 g BCAA na podporu udržování svalové hmoty

 

DOPORUČENÉ POUŽITÍ:

- po intenzivních trénincích nad 60 minut Smíchejte 75 g prášku s 300 ml vody a dobře promíchejte. Konzumujte okamžitě po cvičení.

 

REGO Power obsahuje 30g vysoce kvalitního koncentrátu syrovátkové bílkoviny - zdroj rychlého trávení bílkovin pro použití po tréninku nebo mezi jídly pro zvýšení příjmu bílkovin. (Neslouží jako náhrada pesté stravy).

REGO Power obsahuje 3 g vysoce kvalitního monohydrátu kreatinu, pro zvýšení fyzické výkonnosti při krátkodobém cvičení s vysokou intenzitou.

REGO Power poskytuje kompletní regenerační produkt, který se užívá ihned po náročných trénincích, když potřebujete doplnit své zásoby energie - 30g vysoce kvalitních sacharidů.

REGO Power poskytuje 9 g BCAA pro podporu udržování svalové hmoty. BCAA jsou zvláště důležité, protože aktivují proces syntézy svalových proteinů, stejně jako přispívají jako stavební bloky nových proteinů, které se tvoří po cvičení.

Složení: Syrovátkový proteinový koncentrát (mléko, sója) (53%), maltodextrin (z kukuřice) (39%), monohydrát kreatinu, zahušťovadlo(xanthanová guma), přírodní aroma, sladidlo (sukralosa).

Obsahuje sóju, zdroj fenylalaninu.

Nutriční informace :
100 g /na porci 75g
Energie 1613kj/381kcal   /   1210kj/286kcal
Protein 41 g / 30 g
Sacharidy 41 g / 30 g
z toho cukry 5,5 g / 4,1 g
Tuky 5,4 g / 4,1 g
z toho nasycené mastné kyseliny 3,2 g / 2,4 g
Sůl 0,69 g / 0,52 g

Výrobce:   SIS, 35 Churchill Way , Nelson , Lancashire, BB9 6RT , Velká Británie

Diskuze

Pro čtení diskuzí se musíte přihlásit.