Obrázek

Caffé tubeless páska 20,5mm/50m

Bezdušová páska Effetto Mariposa.
Katalogové číslo0421VýrobceEffetto MariposaEAN7640164680163Hmotnost0,12 kg
Skladem > 20 ks
Osobně v prodejně:pozítříDoručení dopravcem -úterý 23.7
Cena po registraci:1 005 Kč s DPH
MOC 1 117 Kč s DPH 923 Kč bez DPH

- bezdušová páska Caffélatex

- nahrazuje stand.ráfkovou pásku a zajišťuje vzduchotěsnost stand.ráfku

- touto páskou docílíte přeměnu stand.ráfku kola na bezdušový

- superlehká

- snadné použití

 

Caffélatex páska je vyrobená z polyesteru namísto běžného PVC materiálu. Je lehká, tenká a vysoce odolná proti poškození a tlaku. Speciální lepidlo nemá okamžitou přilnavost jako lepidla z přírodního kaučuku používané u levnějších pásek, ale v průběhu času silněji přilne k ráfku(což oceníte při nalepování pásky) a je mnohem tolerantnější vůči změnám teploty a vlhkosti a stárnutí.

 

Bezdušová páska Caffélatex si získala pověst dokonalého doplňku lehkých kol: u velikosti M přidává 29,5" kolu na horských kolech pouze 5,5 g!

 

Upozornění: před použitím pásky pečlivě očistěte a odmastěte ráfek. Nedoporučuje se používat alkoholové odmašťovadlo!

 

Dodáváno v šířkách: 20,5mm pro ráfky s vnější částí od 22-25mm, 25mm pro ráfky s vnější částí od 25-28mm a 29mm pro ráfky s vnější částí od 29-33mm Balení: 8m nebo 50m

 

Otvor pro ventilek do pásky zhotovte křížovým šroubovákem nebo jiným kulatým bodcem. Nepoužívejte nůž ani nůžky!

 

Použití:

1) 2 cm před otvorem ventilu nalepte bezdušovou pásku Caffélatex. Páska je pružná, ale není snadno roztažitelná, takže se přizpůsobí povrchům, ale při vytažení změní jen okrajově svoji délku / šířku. To je plus, protože natažená páska bude mít tendenci se pohybovat a v průběhu času se vrátit do původní velikosti, čímž se rozbije lepicí vazba.

2) Během aplikace udržujte bezdušovou pásku Caffélatex napnutou, aby se nejdříve přilepila ke středu kanálu ráfku, aby se neobjevily žádné bubliny a vrásky. Použijte jednu vrstvu pro MTB kola (do 4 barů) a dvě pro ROAD kola (do 8 barů). Pokračujte po celém obvodu a vždy se soustřeďte na střed kanálu ráfku, dokud se nedostanete přes ventilek o 2 cm: dostanete přes ventil 4 cm dvojitou (pro MTB) nebo trojitou (pro ROAD) vrstvu.

3) Pokud je to možné, vyvarujte se kontaktu prstů s poslední částí pásky, abyste maximalizovali přilnavost k nejvíce exponovanému segmentu pásky

Pomocí ostrého hrotu nebo šroubováku vytvořte otvor pro ventilek. Nepoužívejte řezací nůž a neprovádějte řez „X“: mohlo by to zabránit správné vzduchotěsnosti okolo ventilku.

Popis
Archív novinek
Výrobci