Obrázek
Sleva zákazníka 30 %
Akce
Výprodej
Obrázek
Obrázek (1)

Fly B321-3

Sluneční brýle.
Katalogové číslo2421Výrobce720 Armor
Skladem 1 ks
Osobně v prodejně:zítraDoručení dopravcem -pozítří
Běžná cena s DPH 1 981 KčMOC 1 386 Kč s DPH 1 146 Kč bez DPH

FLY B321-3

! FIALOVÁ BARVA!

 
Pro ty z Vás, kteří mají rádi vodní sporty. Speciální povrchová úprava odvádí z povrchu i ty nejmenší kapky vody a usnadňuje čištění.DPC polykarbonátová skla jsou ošetřena stejnou technologií SiO2, která se používá při konstrukci letadel a na výrobu neprůstřelných skel jako dvojitá ochrana při nárazu oproti klasickým polykarbonátovým sklům. Skla jsou super tenká, lehká, ohebná a zcela bezpečná proti dopadům slunečních UV paprsků což je ideální pro outdoorové sporty, běh, cyklistiku i plavání.
A-Trak™ je elegantním, rychlím a snadným  řešením používaným  v celé produktové řadě brýlí 720armour zjednodušující výměnu skel pomocí jednoho cvaknutí magnetu.  


Díky patentovanému  větracímu  systému CVS mají brýle 720-armour ideální způsob odvětrání a maximálního komfortu který uspokojí i ty nejnáročnější.
Všechny 720armour čočky jsou ošetřeny speciální bází křemíku s ochrannou vrstvou proti poškrábání na obou stranách, aby se minimalizovala možnost jemných  vlasových  škrábanců  a prodloužila životnost brýlí i po delším vystavení nepříznivým povětrnostním podmínkám.


Díky úžasnému systému se zaměření na sport a pohyb odstraňuje systém SFT hranolovité zkreslení a poskytuje přesnou optickou jasnost ve všech úhlech pohledu.
sport
WRAP FIT SYSTEM je základním kamenem produktů společnosti 720armour. Ergonomický tvar, eliptické zaoblení a celkový tvar brýlí  maximalizuje ochranu očí a stínění z periferního osvětlení UV záření. Rámečky brýlí sedí lehce a zajišťují celodenní komfort a elegantní vzhled.

Řada ErgoGrip™ je specielně vyvinutá řada výplní okolo nosu a hlavy. Vše je hypoalergenní, ideálně chrání protipotu, snižuje tlak a nárazy a zabraňuje deformaci rámečku brýlí.


Popis
Archív novinek
Výrobci