Obrázek (1)
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)

H603 Magene

Monitor srdečního tepu.
Katalogové číslo6195-0VýrobceMagene

H603 představuje skutečného mistra v monitorování srdečního tepu v reálném čase!


 


S touto špičkovou technologií a pokročilým obvodem EKG se snadno získávají údaje o srdeční frekvenci přímo z křivky EKG.
Díky inteligentnímu algoritmu vyhledávání dokáže toto zařízení eliminovat rušivé šumy vyvolané pohybem nebo pocením, poskytujíc tak nejpreciznější a nejpřesnější údaje o srdečním rytmu.


 

 

 

 

H603 přináší inovativní přístup svým děleným hrudním pásem, který přináší úplně nový level komfortu a výkonu. Na rozdíl od tradičních hrudních pásů je tento model navržen se dvěma oddělenými částmi, což vytváří revoluční pohodlí a flexibilitu během užívání. S tímto děleným designem se nestaráte jen o své srdce, ale i o svůj komfort při každém cvičení či aktivitě.

Životnost baterie: výdrž až 1000hodin
1 HODINA DENNĚ, 4 x TÝDNĚ = 2,5 ROKU - to je doba kdy Vám může hrudní monitor spolehlivě chránit Vaše zdraví

*Údaje o životnosti baterie jsou založeny na laboratorních testech. Skutečná situace se může mírně lišit v důsledku prostředí použití a dalších faktorů.

Kompatibilní s ANT+ a Bluetooth S podporou ANT+™ a Bluetooth, umožňuje zároveň záznam a přenos dat přes různá zařízení a aplikace. S ANT+™ kompatibilitou může spolupracovat s Magene, Wahoo, IGPSPORT, Bryton, Black Bird a přes Bluetooth se propojí s Zwift, Onelap, Strava, Kinomap, Wahoo Fitness, TrainerRoad, Rouvy, Fulgaz, Nike Run Clus, Openrider, Elite HRV, Selfloops HRV a mnoha dalšími.

*Červené světlo pak signalizuje, že je připravený ke spuštění a propojení se světem vašich cvičebních a tréninkových aktivit!

 

SPECIFIKACE 
Rozměry 62,3 * 35,1 * 11,5 mm
Délka hrudního pásu 4-86 cm (± 2 cm)
Typ hrudního pásu Dělený hrudní popruh
Životnost baterie CR2032*1
Rozhraní Bluetooth 4.2, ANT+™
HR jednotka BPM HR
HR přesnost ±1 BPM
Rozsah HR 30-240 BPM
Vodotěsnost IP67
Hmotnost 16g monitor srdečního tepu, 30±1g hrudní pás

 

 

 

Popis
Archív novinek
Výrobci