Obrázek
Sleva zákazníka 30 %
Akce
Výprodej
Obrázek
Obrázek (1)

Mantis B333-3

Sluneční brýle.
Katalogové číslo2420Výrobce720 Armor
Skladem 1 ks
Osobně v prodejně:ihnedDoručení dopravcem -zítra
Běžná cena s DPH 2 015 KčMOC 1 410 Kč s DPH 1 165 Kč bez DPH

MANTIS B333-3

Tento model představuje agresivní styl v každém slova smyslu . Jeho designové prvky jsou vytvořeny pro celodenní Pohodlí . Okamžitého První dojem ktery na vas Mantis udělá jsou Měkké rámečky vyrobené z hypoalergenního materiálu , skvěle sedi na obličejipohybují sobě Spolu s Vámi.Tak toto je nebojácná tvář brýlí ze série A-Trak ™. Cross™ to je zkrátka maska bojovníka. Cross™ je nejsnažší cesta k vítězství.


Rozměr:

120x130x47mm 
Pro ty z Vás, kteří mají rádi vodní sporty. Speciální povrchová úprava odvádí z povrchu i ty nejmenší kapky vody a usnadňuje čištění.DPC polykarbonátová skla jsou ošetřena stejnou technologií SiO2, která se používá při konstrukci letadel a na výrobu neprůstřelných skel jako dvojitá ochrana při nárazu oproti klasickým polykarbonátovým sklům. Skla jsou super tenká, lehká, ohebná a zcela bezpečná proti dopadům slunečních UV paprsků což je ideální pro outdoorové sporty, běh, cyklistiku i plavání.
A-Trak™ je elegantním, rychlím a snadným  řešením používaným  v celé produktové řadě brýlí 720armour zjednodušující výměnu skel pomocí jednoho cvaknutí magnetu.   Základem našeho LES (light enhancing system) je multi povlaková technologie vyvinutá společností NASA, ve které jsou použity tenké vrstvi titan-křemíkových nanočástic. Laminát poskytuje vrstvu po vrstvě antireflexní, houževnatou výstuž a vodu odpuzující vlasttnosti při filtrování UV záření pro dokonalý obraz a scenérii i za rychlého pohybu.Díky úžasnému systému se zaměření na sport a pohyb odstraňuje systém SFT hranolovité zkreslení a poskytuje přesnou optickou jasnost ve všech úhlech pohledu.

WRAP FIT SYSTEM je základním kamenem produktů společnosti 720armour. Ergonomický tvar, eliptické zaoblení a celkový tvar brýlí  maximalizuje ochranu očí a stínění z periferního osvětlení UV záření. Rámečky brýlí sedí lehce a zajišťují celodenní komfort a elegantní vzhled.
Ani pot při sportovní námaze nebo běh v ranní mlze Vás nezastaví díky systému SHAF - super hydrofilní Anti-Fog povrchu. Tento systém udrží Vaše čočky vždy jasné a dokonce pomáhá prodloužit životnost čoček.

za tím je místo obrázku krátké video

Popis
Archív novinek
Výrobci