Obrázek
Sleva zákazníka 30 %
Akce
Výprodej
Obrázek
Obrázek (1)

Tack B318-2-PCPL

Sluneční brýle.
Katalogové číslo2415Výrobce720 Armor
Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazDoručení dopravcem -na dotaz
Běžná cena s DPH 2 540 KčMOC 1 777 Kč s DPH 1 469 Kč bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit

TACK B318-6

TACK je ze série A-TRAK což je série modelů na cyklistiku.
Široká skla a rám maximalizuje zorné pole pohledu a ochranu proti větru.
Patentovaný odvzdušňovací systém CVS ™ zabraňuje mlžení čoček.
Ideální pro jízdu na kole, lyžování i extremní sporty.

Polykarbonátové brýlové čočky.

Velikost: délka: 123mm / šířka: 130mm / výška: 42mm

Součástí balení: ochranný box a sáček na brýle
Možnost výměny skel. 
Pro ty z Vás, kteří mají rádi vodní sporty. Speciální povrchová úprava odvádí z povrchu i ty nejmenší kapky vody a usnadňuje čištění.DPC polykarbonátová skla jsou ošetřena stejnou technologií SiO2, která se používá při konstrukci letadel a na výrobu neprůstřelných skel jako dvojitá ochrana při nárazu oproti klasickým polykarbonátovým sklům. Skla jsou super tenká, lehká, ohebná a zcela bezpečná proti dopadům slunečních UV paprsků což je ideální pro outdoorové sporty, běh, cyklistiku i plavání.Všechny 720armour čočky jsou ošetřeny speciální bází křemíku s ochrannou vrstvou proti poškrábání na obou stranách, aby se minimalizovala možnost jemných  vlasových  škrábanců  a prodloužila životnost brýlí i po delším vystavení nepříznivým povětrnostním podmínkám.WRAP FIT SYSTEM je základním kamenem produktů společnosti 720armour. Ergonomický tvar, eliptické zaoblení a celkový tvar brýlí  maximalizuje ochranu očí a stínění z periferního osvětlení UV záření. Rámečky brýlí sedí lehce a zajišťují celodenní komfort a elegantní vzhled.Díky úžasnému systému se zaměření na sport a pohyb odstraňuje systém SFT hranolovité zkreslení a poskytuje přesnou optickou jasnost ve všech úhlech pohledu.
sport


A-Trak™ je elegantním, rychlím a snadným  řešením používaným  v celé produktové řadě brýlí 720armour zjednodušující výměnu skel pomocí jednoho cvaknutí magnetu. Díky patentovanému  větracímu  systému CVS mají brýle 720-armour ideální způsob odvětrání a maximálního komfortu který uspokojí i ty nejnáročnější.

Venting

Řada ErgoGrip™ je specielně vyvinutá řada výplní okolo nosu a hlavy. Vše je hypoalergenní, ideálně chrání protipotu, snižuje tlak a nárazy a zabraňuje deformaci rámečku brýlí.Popis
Archív novinek
Výrobci